PM6760D25RPH
Seri / Aile Numarası
PM6760D25RPH
PM6760D25RPH Hakkında
PM6760D25RPH, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3-faz katı hal röleleridir (SSR). 25 A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 600V arasındaki AC voltaj uygulamalarında kullanılır. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen bu röle, 3PST-NO (3 Form A) devresi yapısına sahiptir. Chassis mount tipi kurulum ve vida terminal bağlantısı ile panel montajına uygundur. Sanayi otomasyon, makine kontrolü, ısıtma sistemleri, motorlu ekipman ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Active statüsündeki komponent, güvenilir uzun ömürlü çalışma sunar.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V