PM6760A55P
Seri / Aile Numarası
PM6760A55P
PM6760A55P Hakkında
PM6760A55P, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3 fazlı katı hal röleleridir (SSR). 55A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 600V arasındaki AC yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır. Zero-cross çalışma özelliği sayesinde EMI'yi minimalize eder. 90-280VAC/DC giriş voltajı ile çeşitli kontrol sistemlerine uyumludur. Chassis montaj tipi ve vida terminali ile endüstriyel uygulamalara entegre edilebilir. Motor kontrol, ısıtma, aydınlatma ve diğer 3-faz AC yük uygulamalarında kullanılır.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 55 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Voltage - Input 90 ~ 280VAC/DC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V