PM6760A30P
Seri / Aile Numarası
PM6760A30P
PM6760A30P Hakkında
PM6760A30P, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 3-fazlı katı hal rölesidirler (SSR). 30 A yük akımı kapasitesi ile tasarlanmış bu röle, 48V ile 600V arasındaki AC yükleri kontrol etmek için kullanılır. Şasiye monte edilen bu modül, 90-280VAC/DC giriş voltajı ile çalışır ve zero-cross komutasyonuna sahiptir. Vida terminal bağlantıları ile donatılan PM6760A30P, endüstriyel otomasyon, HVAC sistemleri, motor kontrol ve güç denetim uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 3PST-NO (3 Form A) devre konfigürasyonu ile üç bağımsız faz kontrolü sağlar.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Voltage - Input 90 ~ 280VAC/DC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V