PM2260D95VH
RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Seri / Aile Numarası
PM2260D95VH
PM2260D95VH Hakkında
PM2260D95VH, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen 95A kapasiteli katı hal rölesdir (Solid State Relay). SPST-NO (1 Form A) çalışma şemasına sahip bu komponent, 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilir ve 48-600V AC yük voltajına uygulanabilir. Zero cross özelliği sayesinde AC uygulamalarda geçiş anında gerilim sıfırlanmış durumda anahtarlanır. Screw terminal bağlantı tipi ile ve chassis mount yapısı ile endüstriyel panel uygulamalarına entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. Isıtma sistemleri, aydınlatma kontrolü, motor kontrolü ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 95 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 ~ 600V