PM2260D25VJ
RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Seri / Aile Numarası
PM2260D25VJ
PM2260D25VJ Hakkında
PM2260D25VJ, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen endüstriyel katı hal rölesinin (Solid State Relay) panel montajlı versiyonudur. SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonda tasarlanan bu komponentin maksimum yük akımı 25 A'dır ve 48-600V AC yüklerini kontrol edebilir. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilen röle, Zero Cross switching teknolojisine sahip olup elektromanyetik parazitleri minimize eder. Vida terminal bağlantıları ile panellere monte edilir. Sanayi otomasyon, HVAC sistemleri, ısıtma kontrol sistemleri, motor kontrol ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. RoHS uyumlu aktif bileşendir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 ~ 600V