PLZ30B-G3/H
DIODE ZENER 30V 500MW DO219AC
Seri / Aile Numarası
PLZ30B
PLZ30B-G3/H Hakkında
PLZ30B-G3/H, Vishay tarafından üretilen 30V nominal Zener voltajına sahip tekil Zener diyottur. Surface mount DO-219AC paketinde sunulan bu bileşen, 500 mW güç kapasitesine ve ±3% voltaj toleransına sahiptir. Reverse leakage akımı 23V'de 200 nA olup, maksimum impedansı 55 Ohm'dur. 150°C'ye kadar çalışabilir. Voltaj regülasyonu, devre koruması, transiyent sıkıştırma ve referans voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kompakt yüzey montaj paketi, yoğun devre tasarımları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 23 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case DO-219AC
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-219AC (microSMF)
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V