PLZ27D-G3/H
DIODE ZENER 27V 500MW DO219AC
Seri / Aile Numarası
PLZ27D
PLZ27D-G3/H Hakkında
PLZ27D-G3/H, Vishay tarafından üretilen 27V nominal değerine sahip tek bir Zener diyotudur. 500mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-219AC (microSMF) yüzey montaj paketi içinde sunulmaktadır. ±3% tolerans ile 27V Zener gerilimi sağlar ve maksimum 45 Ohm empedans değerine sahiptir. İleri yön voltajı 10mA'de 900mV ve ters sızıntı akımı 21V'de 200nA'dir. 150°C'ye kadar çalışabilir. Voltaj düzenlemesi, gerilim kısıtlaması ve koruma uygulamalarında kullanılan bu diyot, hassas elektronik devrelerde Over-Voltage Protection (OVP) görevi görebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case DO-219AC
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-219AC (microSMF)
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V