PLZ15C-G3/H
DIODE ZENER 15V 500MW DO219AC
Seri / Aile Numarası
PLZ15C
PLZ15C-G3/H Hakkında
PLZ15C-G3/H, Vishay tarafından üretilen 15V nominal Zener diyotudur. 500mW güç dağıtım kapasitesine sahip bu surface mount bileşen, DO-219AC (microSMF) paketinde sunulur. 16 Ohm maksimum Zzt empedansı ve ±3% gerilim toleransı ile voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans kaynakları uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, 11V ters kütleşme geriliminde 200nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. Forward gerilimi maksimum 900mV@10mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 11 V
Impedance (Max) (Zzt) 16 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C
Package / Case DO-219AC
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-219AC (microSMF)
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V