PLX1H470MDL1
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V T/H
Seri / Aile Numarası
PLX1H470MDL
PLX1H470MDL1 Hakkında
Nichicon PLX1H470MDL1, 47µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 50V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses cihazları ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır. Through-hole montajına uygun radial kutu paketinde sunulmaktadır. -55°C ile +125°C arasında işletilmesine imkan tanıyarak 3000 saatlik ömür sağlar. ESR değeri 29mOhm ve yüksek frekansta 2.6A ripple akımı kapasitesi ile döngüsel yüklenme işlemlerinde dayanıklılık gösterir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V