PLX1D121MCL1TD
CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H
Seri / Aile Numarası
PLX1D121MCL1TD
PLX1D121MCL1TD Hakkında
Nichicon PLX1D121MCL1TD, 120 µF kapasitansı ve 20V rated voltajına sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through hole radial montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. 27 mOhm düşük ESR değeri, yüksek frekans uygulamalarında ( 100 kHz'de 2A ripple current ) istikrarlı performans sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür garantisi sunarak, genel amaçlı power supply, ses amplifikatörleri, güç yönetimi devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile geniş uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V