PLV1V820MDL1TD
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V T/H
Seri / Aile Numarası
PLV1V820MDL1TD
PLV1V820MDL1TD Hakkında
Nichicon PLV1V820MDL1TD, 82 µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum polimer kondansatördür. Radyal, silindirik kasa tipinde Through Hole montajı için uygundur. 27 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde güç kaynakları, analog ve dijital devreler başta olmak üzere genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 2.3 A ripple akım kapasitesi vardır. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V