PLV1V151MDL1
CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
PLV1V151MDL1
PLV1V151MDL1 Hakkında
Nichicon PLV1V151MDL1, 150 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyona uygun tasarlanmıştır. ESR değeri 26mOhm olup, 100 kHz'de 2.7A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamaları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V