PLV1K220MDL1TD
CAP ALUM POLY 22UF 20% 80V T/H
Seri / Aile Numarası
PLV1K220MDL1TD
PLV1K220MDL1TD Hakkında
Nichicon PLV1K220MDL1TD, 22µF kapasitanslı 80V rated alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial montalı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 kHz frekansda 2.3A ripple akım kapasitesi sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC konvertörler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Polimer dielektrik yapısı düşük ESR ve hızlı transient yanıt sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 80 V