PLV1E560MCL1
CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
Seri / Aile Numarası
PLV1E560MCL
PLV1E560MCL1 Hakkında
Nichicon PLV1E560MCL1, 56 µF kapasitansa sahip alüminyum polimer kondansatörüdür. 25V rated voltajla tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through-hole montajı destekleyen radial, can paket tipinde sunulan bu kondansatör, 38mOhm düşük ESR değerine ve 1.7A yüksek frekans ripple akımı özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, şu anda üretim dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V