PLV1D151MCL1
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Seri / Aile Numarası
PLV1D151MCL
PLV1D151MCL1 Hakkında
Nichicon PLV1D151MCL1, 150µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 20V rated voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düşük ESR değeri (27mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili bir şekilde çalışabilir ve 2A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörler, DC-DC konverterleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. Through-hole radial montajı ile PCB'lere kolay entegre edilebilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V