PLS0J391MCL2TD
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
PLS0J391MCL2TD
PLS0J391MCL2TD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen PLS0J391MCL2TD, 390µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu through-hole tipi bileşen, 15mOhm ESR değerine sahiptir ve 100 kHz'de 3.9A ripple akım kapasitesine dayanabilir. -55°C ile 105°C arasında kullanılabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömrü garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devre uygulamaları ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. Radial can konfigürasyonu ile PCB'ye kolay monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V