PLS0G681MDO1
CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Seri / Aile Numarası
PLS0G681MDO1
PLS0G681MDO1 Hakkında
Nichicon PLS0G681MDO1, 680 µF kapasitanslı 4V nominal gerilimli alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial kutu paketlemesi ile uygulanır. ±20% toleranslı bu bileşen, 7mΩ düşük ESR ve 100 kHz'de 5.8A ripple akım kapasitesi ile güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garanti eder. Genel amaçlı elektronik devrelerde, düşük gerilim güç kaynakları, LED sürücüleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.8 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V