PLG0J152MDO1
CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
PLG0J152MDO1
PLG0J152MDO1 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen PLG0J152MDO1, 1500 µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu radyal montaj bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 9mOhm ESR (eşdeğer seri direnci) ile düşük empedans sağlar ve 100 kHz'de 6.3A ripple akımını destekler. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) nedeniyle endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güvenilir bir seçimdir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V