PLG0E272MDO1TD
CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H
Seri / Aile Numarası
PLG0E272MDO1TD
PLG0E272MDO1TD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen PLG0E272MDO1TD, 2700 µF kapasitansa sahip alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltaj ile tasarlanmış, through-hole montajı destekleyen radial can paketinde sunulmaktadır. ESR değeri 8mOhm olup, 100 kHz'de 5.56A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Power supply uygulamaları, filtering devreleri ve low voltage sistemlerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.56 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V