PLF1D470MCL2
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V T/H
Seri / Aile Numarası
PLF1D470MCL2
PLF1D470MCL2 Hakkında
Nichicon PLF1D470MCL2, 47µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 20V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans içinde üretilmiştir. Through-hole radyal montajı ile geleneksel PCB uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saat 105°C ömrü ile sağlam bir bileşendir. 45mOhm düşük ESR değeri ve 100 kHz'de 2A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, ses amplifikasleri ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V