PLF1D390MCL2
CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V T/H
Seri / Aile Numarası
PLF1D390MCL
PLF1D390MCL2 Hakkında
Nichicon PLF1D390MCL2, 39µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 20V nominal voltaj ile çalışan bu Through Hole tipi bileşen, 45mOhm düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. 100 kHz'de 2A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömrü garanti etmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve decoupling uygulamalarında kullanılır. Radial, Can türü paket tipinde üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V