PLF1A470MDL4
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V T/H
Seri / Aile Numarası
PLF1A470MDL
PLF1A470MDL4 Hakkında
Nichicon PLF1A470MDL4, 47µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal kasa tipinde, Through Hole montaj yöntemiyle PCB'ye entegre edilir. 25mOhm ESR değeri ile yüksek frekanslı devrelerde (100 kHz'de 2.9A ripple akımı) güvenilir performans sağlar. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömrü (105°C'de) garantisiz bilişim, tüketici elektroniği ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ile standart başvuru uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V