PLF1A271MDO1
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Seri / Aile Numarası
PLF1A271MDO
PLF1A271MDO1 Hakkında
Nichicon PLF1A271MDO1, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı için radyal kutulu tasarıma sahiptir. 8mΩ ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömre (105°C'de) sahiptir. 100 kHz'de 4.9A ripple akımı kapasitesine ve ±20% tolerans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.9 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V