PLF0J471MCO6
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
PLF0J471MCO6
PLF0J471MCO6 Hakkında
Nichicon PLF0J471MCO6, 470µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, 7mOhm düşük ESR değerine ve 100 kHz'de 5.2A ripple akımına sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radyal kutulu paket sunan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans değeri ile specifications'ı belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V