PLF0G561MCO6TD
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
PLF0G561MCO6TD
PLF0G561MCO6TD Hakkında
Nichicon PLF0G561MCO6TD, 560µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 4V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole radial can kasa türünde sunan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 7mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 5.2A ripple akım kapasitesi) kullanılabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüleri ve enerji dönüştürme devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V