PLF0G102MDO1TD
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Seri / Aile Numarası
PLF0G102MDO1TD
PLF0G102MDO1TD Hakkında
Nichicon PLF0G102MDO1TD, 1000µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 4V rated voltage ile düşük voltajlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 6mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençle yüksek frekans uygulamalarında etkili çalışmaktadır. Radial kutulu through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. 100 kHz'de 6.64A ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinus/dalgalı akım uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.64 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V