PLF0E152MDO6
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 2.5V TH
Seri / Aile Numarası
PLF0E152MDO6
PLF0E152MDO6 Hakkında
Nichicon PLF0E152MDO6, 1500 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole radial montaj türüne sahip olan bu kondansatör, 7mΩ düşük ESR değeri ile yüksek ripple current yüklemelerine dayanıklıdır. 100 kHz'de 6.1A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 305mA ripple current yüküne sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı DC filtrasyonu, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve anahtarlamalı devreler gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 305 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V