PLF0E102MDO1
CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
PLF0E102MDO
PLF0E102MDO1 Hakkında
Nichicon PLF0E102MDO1, 1000µF kapasitansına ve 2.5V rated voltajına sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can pakette sunulmaktadır. 6mOhm düşük ESR değeri ve 6.5A yüksek frekans ripple current (100 kHz) kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve analog devreler gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% kapasite toleransı ile belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V