PIC32MX150F256LT-50I/PT
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
Paket/Kılıf
100-TQFP
Seri / Aile Numarası
PIC32MX150F256L
PIC32MX150F256LT-50I/PT Hakkında
PIC32MX150F256LT-50I/PT, Microchip Technology tarafından üretilen 32-bit MIPS32 M4K çekirdekli mikrodenetleyicidir. 256KB Flash bellek ve 32KB RAM'e sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 50MHz işlem hızı ve 2.3V ile 3.6V arasında besleme voltajı desteği ile düşük güç tüketimli uygulamalar için uygundur. 100-pin TQFP kılıfta sunulan cihaz, I²C, SPI, UART/USART, LINbus ve IrDA dahil çeşitli iletişim arayüzlerine sahiptir. 85 I/O pini, DMA, PWM, WDT, Brown-out Reset ve POR gibi özelliklerle gömülü kontrol sistemleri, IoT cihazları, endüstriyel otomasyonu ve veri toplama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connectivity I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART
Core Processor MIPS32® M4K™
Core Size 32-Bit
Data Converters A/D 48x10b
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 85
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 100-TQFP
Program Memory Type Flash
RAM Size 32K x 8
Speed 50MHz
Supplier Device Package 100-TQFP (12x12)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2.3V ~ 3.6V