PHA226MKP3370QE4
HYBRID POLYMER, AXIAL, 370 UF, -
Seri / Aile Numarası
PHA226MKP
PHA226MKP3370QE4 Hakkında
KEMET tarafından üretilen PHA226MKP3370QE4, 370 µF kapasitanslı hybrid polimer yapılı alüminyum kondansatördür. 63V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial, Can paket tipinde gelen bu komponentin ESR değeri 6.1mOhm olup, yüksek frekans (100 kHz) ripple akım kapasitesi 42A, düşük frekans (100 Hz) ripple akım kapasitesi 8.4A'dir. -40°C ile 150°C arasında çalışan cihazlarda ve 150°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, AEC-Q200 standartına uyumludur. Through-hole montajı ile PCB'lere entegre edilebilir. -10%, +30% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 370 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.1mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 42 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Type Hybrid
Voltage - Rated 63 V