PH18CND10NAM1SA
SENSOR REFLECTIVE 1M NPN NO/NC
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PH18CND10NAM1SA
PH18CND10NAM1SA Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Adjustment Type Adjustable, Potentiometer
Connection Method Connector, M12, 4POS
Ingress Protection IP67, IP69K
Light Source Red LED
Operating Temperature -25°C ~ 60°C (TA)
Output Configuration NPN
Part Status Active
Response Time 1ms
Sensing Method Reflective, Diffuse
Voltage - Supply 10V ~ 30V