PG-30-102R-N
PRES GAUGE NPN OPEN COLLECTR
Seri / Aile Numarası
PG-30-102R-N
PG-30-102R-N Hakkında
Nidec Copal Electronics tarafından üretilen PG-30-102R-N, endüstriyel otomasyon uygulamaları için tasarlanmış NPN open collector çıkışlı basınç sensörüdür. Ürün, sıcaklık kompanzasyonlu ölçüm teknolojisi ile ±200PSI'a kadar maksimum basınç ölçüm kapasitesine sahiptir. 1V ile 5V arasında analog çıkış sinyali üretir ve 10.8V ile 30V arasında besleme gerilimi gerektirmektedir. -10°C ile 50°C arasında çalışabilen bu sensör, basınç düzenleme sistemleri, hidrolik kontrol devreleri, pnömatik uygulamaları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. Harici ekran birimine sahip modüler tasarımı sayesinde kurulum ve okuması kolaydır. Dişli bağlantı portu standardize edilen endüstriyel ortamlara uyumludur.
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure ±200PSI (±1378.95kPa)
Operating Pressure ±14.5PSI (±100kPa)
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Output 1 V ~ 5 V
Output Type NPN - Open Collector
Termination Style Cable
Voltage - Supply 10.8V ~ 30V