PF380D25
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
Paket/Kılıf
4-SIP
Seri / Aile Numarası
PF380D25
PF380D25 Hakkında
PF380D25, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) katı hal röleleridir (SSR). 25A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 530V arasında AC yüklerin anahtarlanmasında kullanılır. Zero Cross özelliğine sahip bu röle, 4-15VDC giriş voltajı ile kontrol edilir. Through Hole montajı ve 4-SIP paket tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. PC pin terminasyonu sağlamaktadır. Endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma sistemleri, motorlu uygulamalar ve genel amaçlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Through Hole
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case 4-SIP
Part Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 4 ~ 15VDC
Voltage - Load 48 V ~ 530 V