PEG127HA3180QT1
CAP ALUM 180UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
PEG127HA3180QT1
PEG127HA3180QT1 Hakkında
KEMET PEG127HA3180QT1, 180 µF kapasitanslı, 25V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standartına uygundur. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen kondansatör, 150°C'de 1600 saatlik ömür garantisi sunar. 100Hz'de 560mOhm ESR değerine ve 100Hz'de 840mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -10% ~ +30% tolerans aralığında üretilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1600 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 5 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V