PEG124YA1100QT1
CAP ALUM 1UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
PEG124YA
PEG124YA1100QT1 Hakkında
KEMET PEG124YA1100QT1, 1 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 5000 saat ömür 105°C'de garantisi bulunur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 49Ω ESR değerine sahiptir. 5 kHz'de 210 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±10% ile +30% tolerans aralığında üretilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49Ohm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 5 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V