PEG124PB222VQT1
CAP ALUM 22UF 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
PEG124PB222V
PEG124PB222VQT1 Hakkında
KEMET PEG124PB222VQT1, 22 µF kapasitansı ve 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paketinde sunulan bu through-hole montajlı bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans gösterir. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ESR değeri 100 Hz'de 3 Ohm olup, ripple current kapasitesi düşük frekansda 122 mA (@100 Hz) ve yüksek frekansda 1.24 A (@5 kHz)'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±10%/-30% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3Ohm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 5 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 122 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 100 V