PEG124KB2680QT1
CAP ALUM 68UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
PEG124KB2680
PEG124KB2680QT1 Hakkında
KEMET PEG124KB2680QT1, 68 µF kapasitans değerine sahip 40V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile +125°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 1.4Ω ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 100 Hz'de 221 mA ve 5 kHz'de 1.5 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4Ohm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 5 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 221 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V