PEG124KA2330QL1
CAP ALUM 33UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
PEG124KA2330QL1
PEG124KA2330QL1 Hakkında
KEMET PEG124KA2330QL1, 33 µF kapasitansına ve 40 V rated gerilime sahip axial kasa alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. 2000 saat ömür süresine sahip bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışır. ESR değeri 100 Hz'de 2.9 Ohm olup, 5 kHz'de 1.1 A ripple akımını tolere edebilir. -10% / +30% tolerans aralığında üretilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve analog filtreleme gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.9Ohm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 5 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 153 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V