PEG124HB3100QT1
CAP ALUM 100UF 25V AXIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
PEG124HB3100QT1
PEG124HB3100QT1 Hakkında
KEMET PEG124HB3100QT1, 100 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimi olan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile geleneksel PCB tasarımlarında kullanılmaya uygundur. 1.2Ω ESR değeri ile 100Hz'de düşük seri direnci sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu bileşen, 125°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi ile general purpose uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve voltaj regülatör uygulamalarında kullanılır. 255mA @ 100Hz ve 1.5A @ 5kHz ripple akım özellikleri ile AC filtreleme işlevlerini yerine getirebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 5 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V