PDZ7.5BGWX
DIODE ZENER 7.5V 365MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
PDZ7.5BG
PDZ7.5BGWX Hakkında
PDZ7.5BGWX, Nexperia tarafından üretilen 7.5V nominal voltaj değerine sahip tek kanalı Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 365mW güç sınırlaması ile voltaj düzenleme ve korumalı devreler için tasarlanmıştır. Forward voltajı 100mA akımda maksimum 1.1V olan bu diyot, 500nA reverse leakage akımı ve 10 Ohm impedans ile karakterizedir. ±2.13% tolerans ile üretilen PDZ7.5BGWX, güç kaynakları, sinyal kondisyonlama ve transient koruma uygulamalarında kullanılır. Maksimum 150°C malzeme sıcaklığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.13%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V