PDZ4.3B-QX
TRANS PREBIAS NPN/PNP
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
PDZ4.3B
PDZ4.3B-QX Hakkında
PDZ4.3B-QX, Nexperia tarafından üretilen 4.3V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 400mW maksimum güç disipasyonu ile tasarlanmış bu bileşen, surface mount SC-76 (SOD-323) paketinde sunulmaktadır. Forward voltajı 100mA akımda maksimum 1.1V olan diyot, 3µA reverse leakage akımı ve 90 Ohm maksimum impedansa sahiptir. ±2% tolerans ile üretilen PDZ4.3B-QX, voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve sinyal kondisyonlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C (TJ) arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V