PDZ36BGWX
DIODE ZENER 36V 365MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
PDZ36BGWX
PDZ36BGWX Hakkında
PDZ36BGWX, Nexperia tarafından üretilen 36V nominal geriliminde bir Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 365mW maksimum güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±2.5% tolerans ile titiz uygulamalarda kullanılabilir. 60Ω maksimum empedans ve 50nA ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir. Voltage regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devrelerinde yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, düşük sızıntı akımı gerektiren hassas uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V