PDZ27BGWX
DIODE ZENER 27V 365MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
PDZ27BGWX
PDZ27BGWX Hakkında
PDZ27BGWX, Nexperia tarafından üretilen 27V nominal Zener voltajında bir tekil Zener diyotudur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 365mW maksimum güç dağıtma kapasitesine sahiptir. 40 Ohm maksimum empedans ve 50nA ters kaçak akımı (21V'de) özellikleriyle voltaj düzenleme ve koruma devrelerinde kullanılmaya uygundur. ±2.48% tolerans ile üretilen bu Zener diyot, 150°C'ye kadar çalışabilir. Güç kaynakları, voltaj referans devreleri, aşırı voltaj koruması ve sinyel klipler gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.48%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V