PDZ27B-QZ
TRANS PREBIAS NPN/PNP
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
PDZ27B
PDZ27B-QZ Hakkında
PDZ27B-QZ, Nexperia tarafından üretilen 27V nominal gerilime sahip Zener diyottur. Surface mount SOD-323 paketinde sunulan bu bileşen, 400 mW maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. 40 Ohm maksimum empedansı (Zzt) ile düşük çıkış direnci sağlar. Ters yönde 21V'de 50 nA kaçak akımı ve 100 mA'de 1.1V maksimum forward voltajı ile karakterize edilir. -55°C ile +150°C (TJ) arasında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, bastırma ve koruma uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir gerilim stabilizasyon elemanıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V