PDZ13BGWX
DIODE ZENER 13V 365MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
PDZ13BGWX
PDZ13BGWX Hakkında
PDZ13BGWX, Nexperia tarafından üretilen 13V nominal gerilimli bir Zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 365mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. Esas işlevi, devreler içinde voltaj düzenlemesi ve koruma sağlamaktır. 100nA ters sızıntı akımı ve 10 Ohm maksimum empedansı ile karakterize edilen bu diyot, 1.1V ileri gerilimi (100mA'de) ve ±2.23% toleransı ile hassas voltaj referans uygulamalarında, güç kaynakları içinde aşırı voltaj koruması ve düzenleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 150°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 365 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±2.23%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V