PD380MYN16
DIODE MODULE PHASE LEG D+D 1.6KV
Üretici
Elco (AVX)
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
PD380MYN16
PD380MYN16 Hakkında
PD380MYN16, Elco (AVX) tarafından üretilen 1.6KV kablo fase bacağı diyot modülüdür. Çift diyotun seri bağlantısından oluşan bu komponent, 380A ortalama doğrultulmuş akımı destekler. Chassis mount tipi pakette sunulan modül, -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. 1.26V forward voltaj ve 1600V reverse voltaj özellikleri ile güç elektronik uygulamalarında, üç fazlı invertör, diyot bridge ve doğrultma devrelerinde kullanılır. Standard recovery karakteristiği (>500ns, >200mA) ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 380A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.26 V @ 1000 A