PCX1H120MCL1GS
CAP ALUM POLY 12UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
PCX1H120MCL1GS
PCX1H120MCL1GS Hakkında
Nichicon PCX1H120MCL1GS, 12 µF kapasitanslı alüminyum polimer yüzey montajlı kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, 65mOhm ESR değeri ve 1.1A ripple akım kapasitesi (100 kHz'de) ile düşük empedans uygulamaları destekler. -55°C ile +125°C arasında çalışabilen ve 1500 saat ömür süresine sahip (125°C'de) bu kondansatör, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LED sürücüleri ve genel amaçlı kart tasarımlarında kullanılır. ±20% tolerans değeri ile standart uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V