PCX1C101MCL1GS
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
PCX1C101MCL1GS
PCX1C101MCL1GS Hakkında
Nichicon PCX1C101MCL1GS, 100µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilime sahip bu SMD tipi kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 33mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği taşır ve 100 kHz'de 1.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dijital devreler gibi çok çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılabilir. 1500 saat ömür garantisi 125°C'de verilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V