PCV2B120MCL1GS
CAP ALUM POLY 12UF 20% 125V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
PCV2B120MCL1GS
PCV2B120MCL1GS Hakkında
Nichicon PCV2B120MCL1GS, 12 µF kapasitanslı, 125V rated voltajlı yüzey montajlı (SMD) alüminyum polimer kondansatördür. Düşük ESR değeri (69 mOhm) ve yüksek ripple akım kapasitesi (1.4 A @ 100 kHz) ile güç kaynağı uygulamalarında, DC-DC konvertörlerde ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömrü vardır. ±20% toleransta üretilmiştir. Genel amaçlı elektronik uygulamaları için uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 69mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 125 V