PCV1V181MCL2GS
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
PCV1V181MCL2GS
PCV1V181MCL2GS Hakkında
Nichicon PCV1V181MCL2GS, 180µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı surface mount alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu komponentin ESR değeri 22mOhm olup, 100 kHz frekansında 4.1A ripple akımı taşıyabilir. -55°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında kullanılabilen, 3000 saat ömrü bulunan kondansatör, endüstriyel uygulamalar, telekomünikasyon, LED sürücüleri ve güç kaynağı devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V